Przejdź do treści

Znalazłem najlepsze busy z Mazur do Holandii

  • przez

Od wielu lat zajmuję się wyszukiwaniem najlepszych i najtańszych międzynarodowych połączeń autokarowych pomiędzy naszym krajem a innymi krajami naszego kontynentu. Pracuję dla największego międzynarodowego portalu, który oferuje planowanie podróży pomiędzy wszystkimi możliwymi lokalizacjami na świecie. Stąd też w ramach moich zawodowych obowiązków poszukuję takich środków komunikacji, które umożliwiają możliwie najtańsze przemieszczanie się po świecie. Ostatnio natrafiłem na przewoźnika oferującego najlepsze samochody wyjeżdżające z Mazur na zachód Europy.

Mazury z Holandią łączą najlepsi prywatni przewoźnicy

najlepsze busy z mazur do holandiiPracuję dla giganta internetowego oferującego usługę planowania podróży. Każdą podróż w naszym serwisie można zaplanować na wiele różnych sposobów i w oparciu o kilkanaście różnych kategorii. Można filtrować wszystkie wyniki wyszukiwania pod względem ceny przejazdu, przewoźnika czy nawet wyposażenia samochodu. Moim zadaniem jest nic innego jak testowanie różnych sposobów przemieszczania się po świecie. To oczywiście nic mnie nie kosztuje, ponieważ każdy przewoźnik marzy o tym, żebym w naszym portalu opisał jego firmę i oferowane przez niego środki transportu. I właśnie ostatnio zupełnie przypadkowo trafiłem na najlepsze busy z Mazur do Holandii oferowane przez prywatnego przewoźnika. A właściwie to przez kilku prywatnych przewoźników, bo tą trasę obsługuje konsorcjum złożone z kilkunastu prywatnych firm przewozowych. Muszę przyznać, że mieszkańcy tego regionu mają ogromne możliwości w zakresie podróżowania do kraju tulipanów. Odkryci przeze mnie przypadkiem przewoźnicy oferują swoim pasażerom nowoczesną flotę pojazdów złożoną z praktycznie nowych samochodów typu bus. Przejazdy przez nich oferowane są w naprawdę dobrej cenie, a busy w ich ofercie to auta doskonale wyposażone. Sam osobiście przejechałem się jednym z ich busów z Mrągowa do stolicy Holandii i muszę przyznać, że byłem pod ogromnym wrażeniem komfortu i niskich kosztów takiej podróży.

Standardowy bilet na przejazd z dowolnego miasta na Mazurach do stolicy kraju tulipanów, rowerów i wiatraków kosztuje około czterystu złotych. To naprawdę dobra cena, bo warto podkreślić, że trasa ta obsługiwana jest przez świetnie wyposażone samochody. Standardem w takich pojazdach jest duży telewizor i ekspres do parzenia kawy czy herbaty. Bilety są cenach przystępnych dla każdego. Muszę przyznać, że z wielką przyjemnością dodałem tą opcję podróży do wyników wyszukiwania w naszym plannerze podróży. To chyba jedna z najlepiej obsługiwanych tras międzynarodowych.