Przejdź do treści

Zamówienie solidnych drzwi do biura

Prowadzę biuro rachunkowe. Ostatnio ktoś usiłował włamać się do środka. Na szczęście alarm zadziałał i ta osoba została złapana. Drzwi niestety są mocno zniszczone. Nie da się ich już naprawić. Muszę teraz zakupić nową parę, co z pewnością będzie sporo kosztować. Jednak mam w biurze bardzo ważne dokumenty i drogi sprzęt. Ważne jest też dla mnie bezpieczeństwo moich pracowników. Mój mąż będzie musiał mi pomóc w wyborze solidnych drzwi. 

Wybór solidnych drzwi do biura

solidne drzwi na zamówienie łódźOpowiedziałam całą historię mojemu mężowi i powiedziałam, że koniecznie musimy jechać do sklepu i wybrać jakieś solidne drzwi. Oczywiście mój mąż nie był zadowolony, gdyż jest to duży wydatek, ale szybko go przekonałam, że zakupu trzeba dokonać, ponieważ ważne jest tutaj bezpieczeństwo ludzi, a także wartościowy sprzęt. Chcieliśmy najpierw sprawdzić, jakie są aktualne ceny na rynku. Włączyłam zatem Internet i od razu wpisałam: solidne drzwi na zamówienie łódź. Okazało się, że wysokiej jakości drzwi są naprawdę drogie, ale w sumie stwierdziliśmy, że nie mamy co oszczędzać. Gdy przyszło nam do głowy, ile moglibyśmy stracić, to lepiej zainwestować w solidną parę drzwi. Pojechaliśmy zatem do sklepu i poprosiliśmy o przedstawienie ofert na drzwi, które będą antywłamaniowe. Sprzedawca pokazał nam wszystkie drzwi, jakie ma na stanie. Najbardziej spodobały nam się drzwi wykonane z hebanu. Podobno są to jedne z najtrwalszych drzwi na rynku. Dostaliśmy również do wglądu ofertę na drzwi sosnowe, ale te nie za bardzo mi się podobają. Wybraliśmy ostatecznie te hebanowe. Będziemy musieli kilka dni poczekać na to, by pracownicy tego sklepu przyjechali i zamontowali nam je. Okazało się, że ostatecznie czekaliśmy pięć dni. Sprzedawca nam tłumaczył, że mają dużo klientów i nie są w stanie tak szybko realizować zamówień. Jesteśmy wyrozumiali, więc nie jest to dla nas jakiś duży problem. Jeżeli chodzi o samo zamontowanie, to pracownicy zrobili to w przeciągu dwóch godzin, co bardzo nas ucieszyło. Teraz trzeba dorobić klucze do tych drzwi.

Pokazałam swoim pracownikom nowe drzwi. Bardzo im się spodobały. Dorobiłam już jeden komplet kluczy i przekazałam jednej pracownicy, która będzie za nie odpowiedzialna. Bardzo się cieszę, że mamy już zamontowane nowe drzwi. Teraz już nikt nie będzie próbował się włamać, ponieważ drzwi mają specjalne zabezpieczenie w zamku, które ciężko jest zdjąć. Trochę te drzwi kosztowały, ale najważniejsze jest jednak bezpieczeństwo, na którym nie warto oszczędzać. Nawet pracownice się już nie boją.