Przejdź do treści

Przesuwna szafa do funkcjonalnego wnętrza

  • przez

Po dosyć krótkim namyśle zdecydowałam się zmienić nieco urządzenie swojego mieszkania. Do tej pory wyglądało ono dosyć nieciekawie. Miałam nadzieję, że uda mi się znaleźć sposób na to, by moje otoczenie stało się bardziej oryginalne i przy okazji bardziej praktyczne. Moje mieszkanie nie należy do największych, dlatego szczególnie rozsądnie trzeba urządzić poszczególne pokoje, by jak najlepiej je wykorzystać. Przy wyborze nowych elementów kierowałam się więc nie tylko estetyką, ale również funkcjonalnością.

Praktyczne meble – przesuwna szafa

funkcjonalne szafy z drzwiami przesuwnymi poznańMoja sypialnia jest pomieszczeniem łączącym w sobie miejsce do spania oraz garderobę. Lubię takie zestawienia, ponieważ pozwalają maksymalnie wykorzystać miejsce w niektórych pokojach. Zdecydowałam się zacząć zmiany wystroju właśnie od tego wnętrza. Najbardziej zależało mi na tym, by wymienić szafę, która się tu znajdowała. Moją uwagę przyciągnęły funkcjonalne szafy z drzwiami przesuwnymi poznań okazał się miejscem, w którym bez problemu można znaleźć taki mebel. Dokładnie zmierzyłam więc swoją sypialnię, by mieć pewność, że dobrze dopasuję wielkość szafy. Następnie miałam możliwość wyboru estetyki, która najbardziej mi się podoba. Do tej pory moje mieszkanie było urządzone w stylu tradycyjnym. Postanowiłam to zmienić, ponieważ od jakiegoś czasu zachwyca mnie nowoczesny minimalizm. Wybrałam więc dosyć prostą szafę, o jasnym kolorze, który świetnie wkomponował się w moją sypialnię. Zależało mi na tym, by znaleźć mebel wyposażony w sporą ilość dodatkowych szafek, szuflad czy półek. Chciałam bowiem mieć możliwość schowania w takiej szafie nie tylko ubrania na wieszakach, ale również swoje dodatki czy torebki. Cieszę się więc, że udało mi się znaleźć tak pojemną szafę – mogę w niej wszystko wygodnie schować i zawsze mam pod ręką to, czego potrzebuję. Poza tym mebel ten znacznie urozmaicił wystrój mojej sypialni, dodając jej uroku oraz nowoczesnego stylu, który bardzo mi się podoba.

Praktyczne meble mogą sprawić, że nawet niewielki pokój będzie nam każdego dnia zapewniał odpowiednie warunki. Udało mi się znaleźć taką szafę, która jest jednocześnie pojemna oraz estetyczna, a przesuwne drzwi sprawiają, że świetnie wkomponowała się ona w pomieszczenie. Mebel ten wygląda bardzo nowocześnie, dzięki czemu udało mi się odmienić charakter mojej sypialni. Cieszę się, że udało mi się znaleźć taki model szafy, który łączy w sobie praktyczność oraz niebanalną estetykę. W ten prosty sposób odmieniłam wystrój tego pokoju i uczyniłam go bardziej funkcjonalnym.