Przejdź do treści

Praktyczne i wytrzymałe blaty kuchenne

Blaty  kuchenne stanowią podstawę oryginalnych i modnych aranżacji kuchennych. Całkiem nowa i poszerzona gama dekorów będących reprodukcjami kamienia, betonu, metalu, ceramiki i drewna daje niezrównaną swobodę projektowania. Taką ofertę możemy znaleźć w propozycjach blatów kuchennych firmy krono.  Blaty robocze firmy krono są łatwe w montażu, a dzięki wytrzymałemu wykonaniu zachowują długotrwały, estetyczny wygląd. To wszystko sprawia, że możemy cieszyć się przez długi czas pięknie urządzonymi, wyjątkowymi kuchniami.

Zalety blatów kuchennych firmy krono

solidne blaty kuchenne kronoGłównymi zaletami blatów kuchennych marki krono jest ich niebywała funkcjonalność. Bez wątpienia solidne blaty kuchenne krono to strzał w dziesiątkę, są one wyjątkowo odporne na uderzenia oraz zarysowania, gwarantują higienę, która jest tak istotna, jeżeli chodzi o kładzenie na nich żywności, są odporne na ciepło i łatwo się je czyści. Jednak to co najbardziej przyciąga wzrok to ich nowoczesne unikolory, czyli np.: biel alpejska, antracyt, blaty drewnopochodne wykonane z orzecha, czy dębu oraz fantazyjne dekory Neapolis w trzech barwach. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Cała kolekcja blatów kuchennych firmy krono obejmuje obecnie  100 dekorów blatów laminowanych, a spora ich część posiada swoje dopasowanie w kolekcji płyt laminowanych pozwalając na łączenie elementów pionowych, takich jak szafki kuchenne, czy też fronty z elementami poziomymi, blatami kuchennymi i roboczymi oraz stolikami, w tym samym wzorze i wybarwieniu tym samym znacznie zwiększając możliwości projektowe. Poza estetycznym wyglądem blaty mają również unikalne właściwości użytkowe. Podczas ich produkcji wykorzystany jest nieorganiczny roztwór, który przygotowuje się na bazie jonów srebra, aktywujących się na blacie w kontakcie z wilgocią, dlatego są rewelacyjną powierzchnią użytkową w kuchni naszego domu. W wyniku tego wytwarza się podczas użytkowania blatu trwała ochrona blokująca rozprzestrzenianie się bakterii i zmniejszająca ich liczbę aż o 99%. Higiena jest bardzo istotna, ponieważ na blatach kuchennych często spożywamy również posiłki, dosuwając do nich krzesła, więc istotne jest to, aby powierzchnia była antybakteryjna.

Wszystkie blaty z kolekcji  posiadają odpowiednie obrzeża z klejem, czyli paski laminatu w dobranym odpowiednio kolorze, które umożliwiają obróbkę wąskich krawędzi. Uatrakcyjnieniem oferty są laminaty HPL w tym samym dekorze co blat, które pozwalają na rozwinięcie wykończenia wnętrza o dodatkowe indywidualne elementy.