Przejdź do treści

Potrzebowałam wyczyścić kostkę brukową

  • przez

Mam przed domem bardzo duży taras, który wyłożony jest kostką brukową. W zeszłym roku nie miałam czasu się zajmować czystością tarasu, a potem przyszła zima, spadł śnieg i już w ogóle o tym nie myślałam. Ten rok zapowiadał się już dużo spokojniej. Całą wiosnę i lato zamierzałam spędzać w swoim ogrodzie i na tarasie. Najpierw musiałam jednak doprowadzić go do porządku. Przede wszystkim musiałam umyć kostkę brukową, którą był wyłożony. Nie bardzo wiedziałam w jaki sposób się do tego zabrać. Miałam wrażenie, że brud jest dosłownie wżarty w kostkę.

Kto w Rzeszowie zajmie się czyszczeniem bruku?

mycie kostki brukowej rzeszówPożaliłam się mojej koleżance, że szczególnie ptasie odchody są ciężkie do wyczyszczenia. Zapytała się mnie ona o to, dlaczego nie zatrudnię firmy, która oferuje profesjonalne czyszczenie i mycie kostki brukowej Rzeszów to duża miejscowość i ona sama znała co najmniej kilka firm z tej okolicy, które oferowały takie usługi. Okazało się, że ona sama kiedyś korzystała z usług jednej z takich firm i była bardzo zadowolona. Dała mi namiary na tą firmę. Jeszcze tego samego dnia, zdecydowałam się tam zadzwonić. Odebrała bardzo miła pani, która wytłumaczyła mi na czym polega taka usługa. Okazało się, że kostka brukowa jest myta specjalnym podciśnieniowym odkurzaczem wodnym. Dzięki wysokiemu ciśnieniu jakie wytwarza to urządzenie, jest ono w stanie doczyścić nawet zaschnięty brud. Do czyszczenia kostki brukowej używa się ekologicznych i bezpiecznych dla środowiska preparatów czyszczących. Mogę więc być spokojna, nawet jeśli woda z płynami dostanie się na trawnik, moje kwiaty i rośliny nie zniszczą się. Zapytałam ją jeszcze o cenę takiej usługi. Okazało się, że jest ona bardzo niska, przystępna. Dodatkowo firma oferuje darmowy dojazd do klientów mieszkających na terenie Rzeszowa. Ponieważ mieszkam w samym centrum tego miasta, nie musiałam obawiać się dodatkowych kosztów z tym związanych. Od razu zdecydowałam się umówić na najbliższy termin. Byłam bardzo zadowolona, gdy okazało się, że może to być już jutro.

Dzięki temu nie musiałam tracić czasu. Następnego dnia o umówionej godzinie, pracownicy firmy sprzątającej, punktualnie zadzwonili do moich drzwi. Od razu po tym, jak ich wpuściłam, zabrali się do swojej pracy. Bardzo szybko i sprawnie wyczyścili całą kostkę brukową na tarasie. Momentalnie odzyskała ona swój naturalny kolor, a cały brud momentalnie rozpłynął się dzięki profesjonalnym środkom czystości użytym do mycia. Jestem bardzo zadowolona z osiągniętego w ten sposób efektu.