Przejdź do treści

Potrzebowałam miękkiej poduszki do karmienia

Już niedługo miałam zostać mamą. Już od pierwszych tygodni ciąży przygotowywałam się do tego dnia. Zależało mi na tym, aby w dniu w którym wrócę z dzieckiem ze szpitala wszystko było idealnie przygotowane i gotowe na przyjęcie nowego członka rodziny. Przede wszystkim nie chciałam, aby zabrakło mi jakiś niezbędnych przy noworodku i niemowlęciu akcesoriów. Wiedziałam, że chwilę po porodzie nie będę miała czasu, ani siły na to, żeby chodzić po sklepach i to kupować. Dlatego dzisiaj wybrałam się po zakup poduszki do karmienia.

Zalety miękkich poduszek do karmienia piersią

miękkie poduszki do karmieniaMoja przyjaciółka, która korzystała z takich poduszek kilka miesięcy temu doradziła mi, żebym zwróciła uwagę na to, czy poduszka jest miękka. Po przyjściu do sklepu byłam zaskoczona tym, jak duży jest wybór takich poduszek. Nie wiedziałam, czym kierować się przy ich wyborze, dlatego poprosiłam sprzedawczynię o pomoc. Powiedziałam jej, że interesują mnie miękkie poduszki do karmienia. Od razu zaprowadziła mnie ona na odpowiedni dział i podpowiedziała, jakie poduszki będą najlepsze. Ostatecznie zdecydowałam się zakupić poduszkę wypełnioną naturalną, miękką gąbką. Była to poduszka do karmienia w kształcie „fasolki”. Miała odpowiedni rozmiar oraz kształt, który ułatwiał przyjęcie optymalnej pozycji podczas karmienia dziecka piersią. Do poduszki był dołączony także pokrowiec, wykonany w stu procentach z bawełnianej tkaniny. Można go było wielokrotnie prać, dzięki czemu utrzymanie poduszki w czystości nie było niczym trudnym. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że nawet po wielokrotnym praniu jego kolor nie blaknie, a sam materiał nie mechaci się. Zdecydowałam, że taka poduszka będzie dla mnie odpowiednia. Na półce znalazłam poduszki w wielu wariantach kolorystycznych. Wybrałam taki, który najbardziej mi się spodobał i udałam się do kasy. Byłam bardzo zaskoczona niską i atrakcyjną ceną. Już niedługo po tym, jak moje dziecko przyszło na świat, przekonałam się, że to był naprawdę dobry wybór.

Już od pierwszego karmienia poduszka bardzo mi pomogła. Korzystam z niej z ogromną przyjemnością. Tak, jak zapewniła mnie sprzedawczyni jest ona niezmiernie wysokojakościowa i trwała. Chociaż korzystam z niej przynajmniej kilka razy dziennie, jak do tej pory nie widać po niej żadnych śladów użytkowania. Niedawno moja sąsiadka, która niedawno dowiedziała się, że jest w ciąży zapytała się mnie, czy polecam takie akcesoria do karmienia. Zapewniłam ją

, że poduszka znacznie ułatwia karmienie i zdecydowanie warto ją zakupić.