Przejdź do treści

Potrzebowałam kolorowych świec zapachowych

Niedługo moja teściowa miała mieć urodziny. Zapytałam się jej, jaki prezent chciałaby dostać. Powiedziała mi, że bardzo ucieszyłaby się z kolorowej, personalizowanej, świeczki zapachowej. Miałam nadzieję, że uda mi się znaleźć dla niej taki prezent. Najlepiej, gdyby udało mi się dostać takie świece w lokalnym sklepie w niskiej, atrakcyjnej cenie. Jak się już wkrótce przekonałam tak właśnie się stało. Znalezienie odpowiedniej świeczki nie było dla mnie niczym trudnym. Na tydzień przed jej urodzinami, udałam się do polecanego sklepu.

Zalety kolorowych świec zapachowych na prezent

kolorowe świece zapachowe personalizowaneNa miejscu znalazłam duży wybór świec. Muszę przyznać, że kolorowe świece zapachowe personalizowane można tam było dostać w naprawdę niskich cenach. Dla teściowej zdecydowałam się zakupić piękną, dużą świecę o delikatnym kwiatowym zapachu. Sprzedawczyni zapewniała mnie, że to świetny wybór dla starszych osób, ponieważ zapach jest bardzo delikatny, a świeca pali się naprawdę długo, nawet przez około pięćdziesiąt godzin. Wszystko dzięki temu, że wykonana jest z wysokojakościowego wosku sojowego, który jest w pełni wegański. Takie świece nie zawierają w swoim składzie żadnych produktów odzwierzęcych i nie były także na zwierzętach testowane. Są one w pełni hipoalergiczne i można je bez problemu zapalać także w pomieszczeniach, w których przebywają dzieci czy zwierzęta domowe. Świecę można spersonalizować dla dowolnej osoby, na wybraną okazję. Na szklanym pojemniku w którym zatopiony jest wosk i drewniany knot umieszcza się wybrane napisy. Na zamówienie nie trzeba czekać długo, ponieważ personalizacja świecy trwa tylko jeden dzień. Zdecydowałam się zamówić teściowej taką świecę i od razu poprosiłam, aby była ona zapakowana na prezent. Tydzień później, kiedy wręczałam teściowej prezent przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Bardzo ucieszyła się ona z zakupionej przeze mnie świecy. Zwróciła uwagę między innymi na fakt, że świeczka naprawdę pięknie pachniała, a przy tym była ekologiczna.

Cieszę się, że udało mi się kupić tak wysokojakościową świece personalizowaną w tak przystępnej cenie. Muszę przyznać, że jej zapach spodobał się także mnie, dlatego zamówiłam podobną świeczkę dla siebie. Faktycznie kiedy zapalałam ją w mieszkaniu, wszystkie pomieszczenia wypełniał delikatny, aromatyczny, kwiatowy zapach. Unosił się on w powietrzu nawet przez kilka godzin po zgaszeniu świecy. Jestem bardzo zadowolona z zakupionego produktu i z pewnością w przyszłości będę kupować takie świeczki.