Przejdź do treści

Gdzie w Szczecinie kupię tani nagrobek?

Moja ciocia zmarła wiele lat temu. Byłam jedyną jej krewną, która mogła w obecnej sytuacji zadbać o jej grób. Ostatnio będąc na cmentarzu zauważyłam, że jej nagrobek jest już dosyć zniszczony i nie prezentuje się najlepiej. Pękła nawet płyta i wszystko zaczęło się rozwalać. Postanowiłam wymienić jej nagrobek na nowy. Jednakże nie miałam zbyt dużych funduszów przeznaczonych na ten cel. Wiedziałam, że nie będę mogła sobie pozwolić na jakiś oryginalny i drogi nagrobek. Miałam nadzieję, że znajdę coś w dobrej, niskiej cenie.

Postawiłam zmarłej cioci tani nagrobek

tanie nagrobki w szczecinieMoja sąsiadka podpowiedziała mi, gdzie dostanę tanie nagrobki w Szczecinie. Ona sama kupowała w tej firmie nagrobek swoim rodzicom i była bardzo zadowolona zarówno z nagrobków, jakie tam oferują, jak i wszystkich pozostałych usług. Można tam było liczyć na duży wybór różnorodnych nagrobków w niskich cenach. Byłam przekonana, że w takim miejscu znajdę coś odpowiedniego dla siebie. W związku z tym, postanowiłam nie zwlekać i wybrałam się tam w pierwszej wolnej chwili. Na miejscu przyjęła mnie miła pani, która podpowiedziała mi najlepsze rozwiązania. Dowiedziałam się od niej, że jeśli zależy mi na tanim ale solidnym nagrobku, najlepiej będzie postawić na nagrobek granitowy bądź marmurowe. Są to tanie, ale wytrzymałe materiały, które świetnie nadają się na grobowce oraz groby pojedyncze. Okazało się, że nagrobki granitowe dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Można również wykonać na nich grawer zamiast tradycyjnej płyty z danymi osoby zmarłej. Jest to tańsze rozwiązanie, a równie solidne i trwałe. Taki grawer w niczym nie utrudnia chociażby sprzątania grobu. Z różnorodnego katalogu wybrałam nagrobek, który najbardziej mi się spodobał. Dodatkowo był on dostępny w niskiej, promocyjnej cenie. Zdecydowałam się na jego postawienie na cmentarzu. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie szybki termin realizacji tego przedsięwzięcia. Okazało się, że nagrobek może zostać zamontowany już za dwa tygodnie.

Byłam bardzo zadowolona z wykonanej usługi i grobu. Kiedy tylko nagrobek znalazł się na cmentarzu, pojechałam zobaczyć, jak prezentuje się on w rzeczywistości. Muszę przyznać, że nie spodziewałam się tam dobrego, solidnego nagrobka dostępnego w tak niskiej cenie. Wszystko wyglądało dokładnie tak, jak w katalogu. Byłam bardzo zadowolona z miłej obsługi niskich cen. Transport i montaż nagrobka na cmentarzu był już wliczony w cenę, także całość wyniosła mnie zaledwie kilkaset złotych. To bardzo dobra i uczciwa cena.