Przejdź do treści

Gdzie kupić ciekawe rolety?

Od dawna zastanawiałam się na tym, w jaki sposób zadbać o ozdobę swoich okien. Nie byłam przekonana do tego, czy zdecydować się na tradycyjne firanki, czy też pomyśleć o samych zasłonach. Postanowiłam poszukać inspiracji, przeglądając liczne strony internetowe. W ten sposób dotarłam do największego w naszym kraju sklepu zajmującego się sprzedażą rolet. Postanowiłam go osobiście odwiedzić, aby porozmawiać z ekspertami o moim projekcie na aranżację swojej okiennej przestrzeni.

Kupno rolet w Kwidzynie

rolety w KwidzynieJako projektantka wnętrz zawsze zwracam uwagę na każdy element wyposażenie danego pomieszczenia. Każdy szczegół ma bowiem ogromne znaczenie w ocenie całości. Rolety to jeden z ważnych elementów każdego domu, ponieważ łączy w sobie funkcję użytkową z dekoracyjną. Nie wyobrażam sobie, aby jakieś pomieszczenie funkcjonowało bez zasłon. Nawet duże biurowce są przecież w nie wyposażone. Zależy na na komforcie pracy i przebywania w konkretnych pomieszczeniach, więc stronimy od nadmiaru rażącego światła, czy też zbytniego ciepła promieni słonecznych. Sama zakupiłam najnowocześniejsze na rynku rolety w Kwidzynie. Okazało się, że właśnie tam można zamówić jedne z ponad tysiąca różnych modeli zasłon, zarówno polskich, jaki i zagranicznych producentów. Oczywiście oprócz odchodzących do lamusa sznurkowych rolet materiałowych w Kwidzynie dostępne są przesłony mechaniczne różnego typu. Najciekawsze w mojej opinii są te modele, które można obsługiwać za pomocą telefonu komórkowego. Wraz z innymi elementami wyposażenia mieszkania mogą współtworzyć system tak zwanego inteligentnego domu. Rolety same powinny się podnosić wówczas, gdy do naszego pomieszczenia ranem wpada za mało promieni słonecznych, zaś opadać, gdy włączamy lapy lub wychodzimy z domu. Wszystko zresztą można dokładnie dopasować do swoich potrzeb oraz pomysłów w bardzo prostej aplikacji. Sama posiadam takie rolety i jestem z nich bardzo zadowolona. Dziś już nie muszę nawet podchodzić do okien, aby odsłonić zasłony. Wszystko działa u mnie automatycznie, dzięki czemu oszczędzam sporo swojego czasu i swojej energii.

Jestem zwolenniczką bardzo nowoczesnych rozwiązań w kwestii aranżacji domowych przestrzeni. Lubię otaczać się elektronicznymi bajerami i sprzętami o ciekawych kształtach oraz fasonach. Nie każdy oczywiście podąża za trendami tak jak ja, jednak jestem przekonana, że niektóre rozwiązania niebawem staną się powszechne, ponieważ są bardzo użyteczne i pomagają nam zaoszczędzić czas oraz energię. Myślę, że na rynku doskonale sprawdzą się m.in. inteligentne rolety.